“תגיד לי”: סינגל חדש לשלומית אהרון

סינגל חדש לשלומית אהרון בהפקתו של פטריק סבג, הקלטות: אבי טולדנו ורועי ווצ׳ינסקי, מיקס: אבי טולדנו בתשע סטודיו

שלמה ארצי כתב והלחין לשלומית אהרון את השיר שתמיד חלמה עליו: שיר פרידה מאביה שנפטר.
לפני כשנתיים ( שש שנים לאחר אלבומה האחרון) יצאה שלומית אהרון למסע אל עבר אלבום סולו חדש, אלבום שבעיניה ישקף עצמאות אישית ומקצועית. בפרק הזמן שחלף מאז האלבום האחרון שלה, שלומית לא עצרה לרגע עם מופעים ושיתופי פעולה. במקביל החלה לאסוף שירים וחומרים בעזרתו של ארז ברזוליק.

ההשקעה השתלמה וכעת משחררת אהרון שיר חדש מתוך אלבום חדש, בו לקחו חלק רבים וטובים: שלמה ארצי, רמי קליינשטיין , מיקי גבריאלוב, תומר הדדי, ארז ברזוליק, דניאל דור, שחר אריאל וגם פטריק סבג שהפיק את הפרויקט.

“תגיד לי” נכתב והולחן על ידי שלמה ארצי, ומתאר את געגועיה של אהרון לאביה. על העבודה עם ארצי סיפרה אהרון: “תמיד אהבתי את השירים של שלמה, את הדרך בה הוא משלב אהבת אדם ואנושיות יחד עם כאב ושמחה. החלטתי ליצור קשר למרות שמעולם לא הכרנו רשמית. הוא לא התמסר במהירות, שאל המון שאלות. תוך כדי שיחה שיתפתי אותו בניסיונות שלי במשך שנים לכתוב שיר על אבי שנפטר כשהייתי בת 17 בלבד. מעטים יודעים שאת שמו הפרטי אהרון אימצתי כשם משפחתי. המוות של אבי תמיד היה עבורי מעגל שלא נסגר, פצע שלא הגליד. רציתי שיר לא דרמטי, לא בכייני ואפילו לא ממש עצוב. רציתי שיר שהוא מעין חיבוק עם אבא. כשבוע לאחר השיחה הזאת, הגיע אלי משלמה שיר שזעזע לי את הלב. אני מרגישה ששלמה העניק לי במתנה את שיר חיי.