דוד ד’אור יחגוג 25 שנות פעילות באלבום אוסף מיוחד מתוכו סינגל חדש: “מקום לאהבה”

את הסינגל החדש “מקום לאהבה” כתב והלחין ארקדי דוכין, עיבד והפיק מוזיקלית פטריק סבג, והקליט ומיקסס אבי טולדנו בתשע סטודיו.  פטריק סבג יפיק מוזיקלית יחד עם ד’אור את האלבום אוסף כולו. האלבום יכלול את מיטב שיריו האהובים של ד’אור בעיבודים חדשים לצד מספר שירים חדשים.

דוד ד’אור זמר ויוצר בעל קול ייחודי בנוף המוזיקה הישראלית, בעל שש עשרה אלבומי זהב ופלטינה, המצליח לשלב במוסיקה שלו אלמנטים קלאסיים, פופ ומוסיקת עולם אתנית בהרמוניה נפלאה, משחרר סינגל ראשון לקראת אלבום אוסף מיוחד המסכם 25 שנות פעילות.

בין שיריו הבלתי נשכחים של ד’אור “קול מהשמיים”, “תשמור על העולם ילד” ,”אני עף”, “כל הכוכבים”, “זמן אהבה”, “נוסע צפונה” “הלב יודע” , “להאמין” , “יד ענוגה” , “העולם שאני מצייר”  ועוד.
לצד קריירה מצליחה בישראל  מופיע ד’אור בכל רחבי העולם בפני גדולי המנהיגים ובאירועים העולמיים החשובים והמרכזיים כגון מופע הנעילה של האולימפיאדה בלונדון , פתיחת אירועי ראש השנה הסיני בעיר האסורה בביג’יין –  האירוע המרכזי לציון עשור לאסון ה-  11.9.11 בבניין העצרת המרכזית של האו”ם,  רומא – הוותיקן  בפני האפיפיור ומיליוני מאמינים ,  הקרמלין במוסקבה,  אירוע הענקת פרס לביל קלינטון בכנסיה בה נרצח מרטין לותר קינג .  חגיגות 60 שנה לכהונתו של מלך תאילנד בבית המלוכה בתאילנד במסגרת ,  אורח מיוחד בקונצרט של  פיטר גבריאל,  פסטיבלי מוזיקת עולם בכל רחבי העולם ובין השאר באוסטרליה, ניו זילנד, אסיה, ארה’ב, ספרד, אנגליה ולאחרונה נבחר על ידי בית הנשיא להופיע בפני נשיא ארצות הברית ברק אובמה בביקורו בישראל.
דוד ד’אור מרבה להופיע בעולם כולו עם הרכב הנגנים המלווה אותו מישראל או בלווי תזמורות פילהרמוניות או סימפוניות מהחשובות בעולם כולו ובניצוחם של גדולי המנצחים בעולם ביניהן התזמורת הפילהרמונית של רומא, צרפת, וינה , בלגרד, לונדון, בולטימור, שבדיה, לאס וגאס, תורכיה, בודפשט  ועוד.